УСПЕШНА АКЦИЈЕ ГРАНИЧНЕ ПОЛИЦИЈЕ: Спречен улазак 183 мигранта у БиХ

09. 08. 2020. у 12:45

ГРАНИЧНА полиција БиХ спречила је 183 мигранта да на четири гранична прелаза илегално пређу границу, потврдио је саветник директора ове полицијске агенције Свевлад Хофман.

УСПЕШНА АКЦИЈЕ ГРАНИЧНЕ ПОЛИЦИЈЕ: Спречен улазак 183 мигранта у БиХ

Илустрација

Мигранти су током протекле ноћи покушали да пређу границу преко прелаза Изачић, Стрмица, Хум и Требиње.Највише их је покушало да илегално уђе у Хрватску на граничном прелазу Изачић. У томе су спречена 172 лица, 150 Пакистанаца и 22 из Авганистана.Хофман је рекао да је у Хрватску покушало прећи и осам држављана Бангладеша на граничном прелазу Стрмица.

Гранична полиција је на прелазу Хум спријечила улазак у БиХ једног лица из Црне Горе, као и два мигранта који су из Црне Горе покушали да илегално уђу у БиХ на граничном прелазу Требиње.Њихов идентитет још није утврђен.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

НОВИ ЖИВОТ РОМАНА АБРАМОВИЧА: Ћерка му напала Путина, преживео покушај тровања, сад почиње мега-повратак у фудбал!