МУШКАРАЦ ВИСИО НА СТЕНИ: Спасен у последњи час

ПРИПАДНИЦИ Хрватске горске службе спасавања су спасили мушкарца који је висио на ивици стрме стене на планини Кланик.

МУШКАРАЦ ВИСИО НА СТЕНИ: Спасен у последњи час

Depositphotos

Како пише портал Индекс, човек се једва држао за стену и спасен је у последњем тренутку.

"Мобилни тим станице Копривница добио је дојаву о повређеној особи на калничкој ферати. Унесрећени је уочен беспилотним системом, након чега су га спасиоци збринули и спустили с ферате", саопштио је ХГСС.

Спасиоци Хрватске горске службе спасавања станице Копривница данас су, уз помоћ колега из Чаковца, Бјеловара и Вараждина, дежурали на трци “Калник Траил” кад су добили дојаву о унесрећном мушкарцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Коментари (0)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026