ПРЕСЕК СТАЊА У БОСНИ И ХЕРЦЕГОВИНИ: Регистровано још 302 нових случајева заразе вирусом корона
У БОСНИ и Херцеговини данас су потврђена 302 нова случаја заразе корона вирусом, потврђено је из ентитетских здравствених институција.
Фото: Depositphotos
Заводу за јавно здравство Федерације БиХ пријављено је да је од 845 тестираних узорака 179 позитивно на корона вирус.
До сада је у Федерацији БиХ тестирано укупно 171.246 узорака, а корона вирус је потврђен код 19.943 особе.
Закључно с данашњим даном, у Федерацији БиХ излечено је 16.190 пацијената, а у протекла 24 сата опоравило се 17 пацијената. Тренутно је активно 3.168 случајева ЦОВИД-19, преноси поратл клиx.ба.
Заводу за јавно здравство Федерације БиХ нису пријављени смртни исходи. Од почетка пандемије у Федерацији БиХ умрло је 585 особа.
Република Српска данас има 123 нова случаја вируса корона, а пријављен је и смртни случај мушкарца из Шипова.
У протекла 24 сата тестирано је 438 узорака, а највише нових случајева је из Бање Луке, чак 69.
До сада је у Републици Српској тестирано 85.413 особа, а вирус је потврђен код 10.382 особе. од почетка пандемије умрле су укупно 322 особе.
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)