ЗЛОЧИН У СЛОВЕНИЈИ: Убио троје рођака, па извршио самоубиство

Биљана Ристивојевић

10. 11. 2020. у 10:09

У МЕСТУ Јанче у близини Љубљане двадесетдвогодишњи младић убио је троје рођака, а потом извршио самоубиство, јавља агенција СТА.

ЗЛОЧИН У СЛОВЕНИЈИ: Убио троје рођака, па извршио самоубиство

Фото: Архива

Злочин се догодио синоћ око 21 сат, а према првим информацијама, мушкарац је хладним и ватреним оружјем убио троје блиских рођака старости 26, 56 и 60 година.

Након интервенције, полиција је на месту злочина пронашла и тело осумњиченог.

Више информација биће познато у току дана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

ПУКО ЈОЈ ФИЛМ! Ана Ивановић хоће да се што пре разведе од Бастијана Швајнштајгера, ово су најновије вести!