ЗАРАЖЕНО 1.366 УЧЕНИКА И 549 НАСТАВНИКА У ШКОЛАМА У ХРВАТСКОЈ: Нема разлога за онлине наставу
ХРВАТСКА има 1.366 позитивних ученика и 549 позитивних наставника на корона вирус, изјавио је данас министар науке и образовања Радован Фухс.

Фото: Депоситпхотос
Он је новинарима у Загребу рекао да је још у уверењу да не треба прелазити на онлајн наставу, осим у случајевима кад ситуација у одређеној школи то изричито не буде захтевала.
Рекао је да су најчешће на онлајн настави оне школе у којима је дошло до таквих проблема да је само одржавање наставе доведено у питање.
Навео је да ће у наредних неколико дана врло интензивно пратити шта ће се догађати.
У изјави за ХРТ Фухс је рекао да не треба прибегавати паничним одлукама јер су такве одлуке најгоре.
Препоручујемо

ПРЕМИНУО АНТО КОВАЧЕВИЋ: Хрватски политичар изгубио битку са вирусом корона
15. 11. 2020. у 16:59

ЛОШЕ У ХРВАТСКОЈ: Преко 3.000 новозаражених корона вирусом, 43 особе преминуле
13. 11. 2020. у 11:35

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)