КОРОНА У ХРВАТСКОЈ ВЛАДИ: Министар здравља заражен вирусом
ХРВАТСКИ министар здравља др Вили Берош позитиван је на корона вирус и у самоизолацији је.

Фото: Н. Фифић
За сада има благе симптоме и радиће од куће, а није данас присуствовао ни седници хрватске владе.
Претпоставља се да се др Берош заразио за време посете Вараждину, где је стање са вирусом короне веома тешко. Истовремено, хрватска влада припрема нове, много ригорозније мере јер ”шведски модел” није дао резултате. Све је више заражених, па се размишља и о масовном тестирању готово свих становника земље.
У овом часу су на снази веома либералне мере, сви су угоститељски објекти отворени, дозвољене су свадбе, нема ограничења ни у раду трговина и једино су обавезне маске у затвореним просторима.
Препоручујемо

ХРВАТСКИ МЕДИЈИ: Хајка на докторку због писма о условима у КБ Дубрава
27. 10. 2020. у 17:27

СВАДБУЈУ, А ЛЕКОВА НЕМАЈУ: Драматична епидемиолошка ситуација у Хрватској
26. 10. 2020. у 22:10

ДРАМА НА НЕБУ: Земља која се граничи са Србијом дигла борбене авионе због руских дронова
У РУМУНИЈИ је била проглашена ваздушна узбуна у округу Тулча због масовног напада руских дронова на Украјину, саопштило је данас румунско Министарство одбране.
02. 07. 2025. у 11:13

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ЦЕЦИ ИЗА ЛЕЂА: "Аркан јој је слао новац преко мене - 30.000 марака бусом, ја у ШОКУ"
ЖЕЉКО Ражнатовић Аркан слао је по Кристијану Голубовићу новац бившој супрузи Наталији и деци без Цециног знања, тврди Голубовић.
02. 07. 2025. у 16:48
Коментари (0)