"СВЕ КОЈИ СУ ПИСАЛИ О СВАДБИ ЋУ ЗАКЛАТИ К'О МАЧИЋЕ": Упали у редакцију хрватског листа и упутили страшне претње

Тањуг

02. 12. 2020. у 11:51

ЗАДАРСКА полиција трага за двојицом мушкараца који су око поднева са маскама на лицу упали у просторије Слободне Далмације у Задру и претили новинарима.

СВЕ КОЈИ СУ ПИСАЛИ О СВАДБИ ЋУ ЗАКЛАТИ КО МАЧИЋЕ: Упали у редакцију хрватског листа и упутили страшне претње

FOTO: Depositphotos

Они су незадовољни објављеном причом о венчању у Сливници Горњој, које је одржано прошле суботе, упркос епидемиолошким мерама.

Један од двојице мушкараца се представио као Мујо Хасанбеговић и рекао да на том венчању није било 100 гостију, како је објављено, већ 23 особе, пренео је загребачки Јутарњи лист.

Новинаре је, наводи се, назвао лешинарима и запретио да ће све оне који су писали о томе "убити и заклати к'о мачиће".

Након тога су обојица напустила редакцију, поручивши да ће се вратити након што обиђу и редакцију Задарског листа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

СЛАВИЦА ДИВЉАЛА НА УЛИЦИ: Комшије одмах позвале полицију