ПОСЛЕ 25 ГОДИНА: Клинтон говорио о Дејтону, ево шта сад тврди бивши председник САД
12. 12. 2020. у 22:27
БИВШИ амерички председник Бил Клинтон обратио се вечерас на церемонији поводом 25. годишњице Дејтонског мировног споразума.
Повезане вести
Извештај Владе Српске СБ УН: Српска доследно подржава Дејтон и уставни поредак БиХ
ВЛАДА Републике Српске усвојила је Тридесет и пети извештај Савету безбедности УН који је, у име Републике Српске као потписнице свих анекса који чине Дејтонски споразум, свим земљама чланицама Савета, упутио премијер РС Саво Минић.
01. 05. 2026. у 15:56
Најновије из рубрике
"ТО ЈЕ КАО БАЦАЊЕ ШИБИЦЕ У БУРЕ БАРУТА": Сулуда идеја Доналда Трампа изазвала панику
СИРИЈСКИ председник Ахмед ал-Шара одбио је Трампову идеју да Сирија нападне Хезболах у Либану, како би се решио застој у преговорима с Ираном.
26. 06. 2026. у 12:19
ЈОШ ЈЕДНА ЗЕМЉА КОЈА НИЈЕ У ЕВРОПИ ДОБИЛА ПРАВО ДА СЕ ТАКМИЧИ НА ЕВРОВИЗИЈИ: Одлука је донета јуче на генералној скупштини
ВЛАДА ове земље снажно подржава идеју да учествују на Евровизији, што је најављено и у њиховом буџету.
26. 06. 2026. у 11:26
"Данас Русији шаљемо јасну поруку - куцнуо је час!" Мерц оштро проговорио о рату
НЕМАЧКИ канцелар Фридрих Мерц затражио је замрзавање линије фронта како би започели преговори о решавању сукоба у Украјини.
26. 06. 2026. у 11:23
ОДБИЈЕН ЈЕДАН ОД НАЈМАСОВНИЈИХ НАПАДА УКРАЈИНЕ: Руска ПВО оборила стотине дронова, уништени војни циљеви на више локација (ВИДЕО)
РУСКА противваздушна одбрана оборила је 660 украјинских дронова током ноћи између четвртка и петка, саопштило је Министарство одбране у Москви, што је један од највећих забележених бројева од почетка сукоба.
26. 06. 2026. у 11:15
СРУШИО СЕ АВИОН, ИМА МРТВИХ: Надлежни истражују узрок несреће
УКУПНО троје људи погинуло је у паду извиђачког ватрогасног авиона у канадском граду Форт Симпсон, саопштено је из Службе за шумске пожаре области Северозападне територије.
26. 06. 2026. у 10:56
buki
13.12.2020. 19:58
Da nije trpao svoj smrdljivi nos gde ne treba i pomagao ustaše, albanske teroriste i glavoseče BiH, rata ne bi ni bilo. Znaju ljudi to, a on može da priča bajke za malu Moniku.
Danex
13.12.2020. 20:21
Pa niste muvali to sto ste muvali sa sfrj, jos bi mnoge generacija svih nasih nada bile zive i bez rata.
Marko
16.12.2020. 22:19
Da se nisi rodio i Ameri bi lepse ziveli