БОЉЕ ДА ИХ НАЂЕ ПОЛИЦИЈА НЕГО ШЕШЕЉ: Хулигани кукавички оштетили просторије СРС
23. 06. 2026. у 16:41
23. 06. 2026. у 16:41
22. 06. 2026. у 22:47
23. 06. 2026. у 16:05
23. 06. 2026. у 10:49
Prellee
19.12.2020. 18:50
Tako treba da bude, odreknes se imena, postepeno se odreknes svega svoga, istorija nista nije drugo.Pokazes se koperativan i onda izgubis sebe a postanes NIKO, postanes problem za mlacenje prazne slame.
Mikiboy
19.12.2020. 20:26
Sramota.
Bosko
23.12.2020. 06:35
E jado jadni. Sta je od tebe ostalo. Sad si stvarno gospodin Niko!
bager
28.01.2021. 21:00
Bojim se da se priprema teren da srbi budu dezurni krivci za nerede u Makedoniji,za netrpeljivost albanaca,,hrvatska politika i sveti,,od jednom ovolika " ljubav " prema srbima kao nacionalnoj manjini ,,to smrdi na zlo