ЈЕЗИВО: Ово је звук земљотреса у Петрињи!
30. 12. 2020. у 07:37
ХРВАТСКУ је јуче потресао потрес снаге 6.2 по Рихтеру.
Повезане вести

НЕ СМИРУЈЕ СЕ ТЛО У ХРВАТСКОЈ: Регистрован још један потрес код комшија (ФОТО)
НЕ СМИРУЈЕ се хрватско тло након данашњег разорног земљотреса јачине 6.2 степена Рихтерове скале.
29. 12. 2020. у 22:25

СРУШЕНА И СРПСКА ЦРКВА: Светиња у Мајским Пољанама страдала у земљотресу
КАКО "Новости" сазнају, у земљотресу који је погодио Хрватску, у српском селу Мајске Пољане крај Глине страдала је и српска црква.
29. 12. 2020. у 22:22

СРПСКО СЕЛО ПОТПУНО РАЗРУШЕНО: Појавиле се фотографије из Мајских Пољана (ФОТО)
НА ДРУШТВЕНИМ мрежама појавиле су се фотографије након разорног земљотреса који је погодио Хрватску, а чији је епицентар био недалеко од Петриње.
29. 12. 2020. у 22:11

ВЕЛИКА ТУГА: Ово су имена страдалих Срба у земљотресу у Хрватској
У СРПСКОМ селу Мајске Пољане крај Глине погинуло је троје Срба и двоје Хрвата из БиХ.
29. 12. 2020. у 21:52
Најновије из рубрике

"СИНА СУ МИ ПРЕГАЗИЛИ У СТАМПЕДУ ДОК ЈЕ СПАШАВАО ДРУГЕ" Отац страдалог Андреја о трагедији у дискотеци у Кочанима
У КОЧАНИМА у Северној Македонији, десила се страшна трагедија која је потресла цео регион.
17. 03. 2025. у 12:15

ОТКРИВЕНО КО ЈЕ ДОНЕО ПИРОТЕХНИКУ У ДИСКОТЕКУ СМРТИ: Министар изнео нове детаље истраге о трагедији у Кочанима
МИНИСТАР унутрашњих послова Северне Македоније Панчо Тошковски обратио се конференцији за медије и изнео нове детаље о језивој трагедији која је задесила земљу, када је у пожару у клубу у Кочанима страдало 59 особа.
17. 03. 2025. у 11:41

"ТУГА ЈЕ НЕИЗМЕРНА": У пожару у Кочанима погинуо и Петар Ивановски - потресни опроштај од младог кошаркаша
У ПОЖАРУ у кочанском клубу Пулс, у ноћи између суботе и недеље, страдао је Петар Ивановски, кошаркаш Клуба "Дино Баскет".
17. 03. 2025. у 11:00

ТРАГЕДИЈА МОГЛА БИТИ СПРЕЧЕНА? Полиција извршила рацију 15 минута пре ужасног пожара у дискотеци у Кочанима
МАКЕДОНСКА полиција извршила је рацију у дискотеци "Пулс" у Кочанима само петнаест минута пре него што је букнуо пожар у којем је настрадало најмање 59 особа, док је више од 150 тешко повређено.
17. 03. 2025. у 10:55

ТЕШКЕ СУ ИМ ПОВРЕДЕ, ОПЕКОТИНЕ ЗАХВАТИЛЕ ДО 28% КОЖЕ: Обраћање из УЦ, ово је стање повређених из Македоније
У ПОЖАРУ који је избио у ноћи између суботе и недеље у дискотеци Пулс у Кочанима страдало је најмање 59 особа. Најмлађа жртва имала је свега 14 година. Међу повређенима је 150 људи, а у Београд је у недељу вече авионом Војске Србије довезено 12 пацијената, део њих налази се у Ургентном Центру у Београду.
17. 03. 2025. у 10:18 >> 10:19
Коментари (0)