ШЕШЕЉ ОГОЛИО ПИЦУЛИЋЕ: Кандидати блокадерског покрета су из антисрпског миљеа
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 22:47
22. 06. 2026. у 17:08
22. 06. 2026. у 13:01
23. 06. 2026. у 02:48 >> 02:53
22. 06. 2026. у 21:23
Goran
02.01.2021. 17:34
Bolje izaberite drugu lokaciju za grad jer rušenjem samo povećavate troškove a opet gradite na tlu koje je uzdrmano...
Pa Vidi Ovako
02.01.2021. 19:09
Tako je to kad nema više ljudi. Bitno je da sada ma srba, hrvata, slovenaca, bosanaca, engleza, francuza i ostalih nacija, kao i hrišćana, muslimana i ostalih religija. Danas kao da je sramota biti Čovek, moraš biti neko od ovih gluposti, a čovek. E Čovečanstvo, u pogrešnom smeru ideš.