КОРОНА У БУГАРСКОЈ: 1.029 новозаражених, умрло још 157 оболелих

Танјуг

05. 01. 2021. у 10:56

У БУГАРСКОЈ је у последња 24 сата потврђено 1.029 нових случајева вируса корона од 10.774 тестирана узорка, објављено је данас на званичном порталу на ком се презентују подаци о вирусу.

КОРОНА У БУГАРСКОЈ: 1.029 новозаражених, умрло још 157 оболелих

Фото: ЕПА

Стопа позитивности је 9,55 процената, преноси агенција БТА.

Од вируса корона умрло је још 157 пацијената , а од почетка панедмије умрло је укупно 7.835 људи.

У Бугарској је од почетка пандемије потврђено укупно 204.080 случајева вируса корона, тренутно су активна 71.624 случаја, а опоравиле су се укупно 124.624 особе.

На болничком лечењу је 4.405 пацијената, а од њих је 411 на интензивној нези.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".

27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ ЗОВУ НА ДОЧЕК ВЛАДИМИРА СТОЈКОВИЋА! Ври на Маракани, овако нешто се не памти!