ПОДЛЕГЛА ПОВРЕДАМА: Преминула жена, чије се возило запалило после судара са камионом

Srna

16. 01. 2021. у 23:21

ЖЕНА, чији се аутомобил запалио након судара са камионом у Витезу, преминула је у Клиничком центру Универзитета у Сарајеву, потврђено је из МУП-а Средњобосанског кантона.

ПОДЛЕГЛА ПОВРЕДАМА: Преминула жена, чије се возило запалило после судара са камионом

Фото: Депоситпхотос

Портпарол кантоналног МУП-а Хасан Хоџић рекао је да је жена, која је управљала аутомобилом "фијат пунто", превезена у болницу у Новој Билој, али је потом пребачена на УКЦ Сарајево.

Саобраћајна несрећа догодила се око 15.00 часова када су се на магистралном путу у Витезу сударили камион и "пунто", а потом се аутомобил запалио.

Хоџић је за "Кликс" рекао да је путничким возилом управљала жена чији су иницијали Р.Б. из Витеза, а теретним А.Г. из Бусоваче.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.

27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ: Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.

05. 09. 2025. у 19:51

Коментари (0)

ПА, ОВО ЈЕ СЈАЈНО! Ево зашто је испало добро што је Србија изгубила од Турске!