Политика
"СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ": Реке људи кренуле ка престоници на скуп 27. јуна (ВИДЕО)
25. 06. 2026. у 11:21
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
ЕМОТИВНО, ЏЕКО РАСПЛАКАО СВЕ: Видите коме је поклонио дрес после меча са Катаром (ВИДЕО)
25. 06. 2026. у 11:20
МЕКСИКАНЦИ ЧЕКАЛИ И ДОЧЕКАЛИ: Очоа стао на гол и исписао историју на Светском првенству
25. 06. 2026. у 08:46
АНЋЕЛОТИ СРЕЋАН ЗБОГ НЕЈМАРА: Има страст као дечак, све је заслужио због напорног рада
25. 06. 2026. у 08:23
Ah
24.01.2021. 15:53
U Hrvatskoj je u bolnicu odvezena moja baka, zena od 90 god, koja ima astmu, bez i jednog simptoma korone. Zena ima 90 god, stara je i bolesna. Na zalost, znali smo da je lose. Bez testa, bez provere su je odmah stavili na infektivno odelenje, pod pretpostavkom da je korona, a i s obzirom na to da je stara, i da ce verovatno umreti, ne moraju mnogo da se trude i imaju izgovor kada umre. Zena je naravno nekoliko dana posle dobila koronu. Posle 10ak uzasnih dana, baka je bolje i oporavlja se. Ali da je njihova krivica sto je zakacila i koronu, na sve probleme koje ime, to je 100% tacno