КОРОНА У БУГАРСКОЈ: 1.115 новозаражених, умрло још 89 људи
У БУГАРСКОЈ је протеклог дана потврђено 1.115 нових случајева вируса корона, а од почетка пандемије потрвђено је укупно 224.849 случајева инфекције, показују данашњи подаци тамошњег министарстава здравља.
Фото: ЕПА
Током протеклог дана умрло је 89 пацијената оболелих од вируса корона, а од почетка пандемије умрло је укупно 9.420 људи, наводи агенција ТАС С.
На болничком лечењу је 3.057 пацијената, од којих су 274 на одељењима интензивне неге.
У Бугарској је ванредна епидемиолошка ситуација продужена до краја априла.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)