ОБРАТИТЕ ПАЖЊУ ДА НИСТЕ КУПИЛИ: Овај сусам из Индије се повлачи из продаје јер је опасан по здравље!
09. 03. 2021. у 00:40
Министарство пољопривреде Хрватске обавестило је данас потрошаче о повлачењу производа семенки сусама "Ведрини" 200 грама због утврђене повећане количине пестицида етилен-оксида.
Повезане вести

ЧОКОЛАДА СА СТАКЛОМ, ПИЛЕ СА САЛМОНЕЛОМ: Да ли се код нас продаје спорна хрватска роба?
ПОСТОЈИ могућност да се на рафовима српских трговина налазе "Крашова" чоколада и "Цекинова" пилетина одређених лот бројева, које Министарство пољопривреде Хрватске повлачи са свог тржишта, јер нису безбедни.
30. 10. 2020. у 12:00

ЗА ТРИ ДАНА ПРИЈАВА ЗБОГ МЕДА: Купци се на квалитет жале инспекцији и Савезу пчеларских организација, очекују се резултати за 160 узорака
САВЕЗ пчеларских организација Србије је за последња три дана примио више од 500 пријава сумњивог меда у продавницама и све су их проследили Управи за ветерину. Иначе, испектори су у последњој акцији узели 160 узорака меда и ускоро се очекују и резултати анализа. Међу првима који су "пали" били су фалсификатори из села Вучак код Смедерева и фирма "Мед хани", као и Пољопривредно газдинство "Вученовић" из Сремске Митровице.
11. 02. 2021. у 11:18
Најновије из рубрике

"УВЕРЕН САМ У ОДРЖАВАЊЕ ПРЕКИДА ВАТРЕ У ПОЈАСУ ГАЗЕ": Рубио се састао са Нетанјахуом у Јерусалиму
Шеф америчке дипломатије Марко Рубио изразио је уверење да ће остати на снази прекид ватре у Појасу Газе, после састанка са израелским премијером Бењамином Нетанјахуом у Јерусалиму.
23. 10. 2025. у 23:58

ТРАМП ИЗНЕО ОШТАР ДЕМАНТ: Извештај да САД шаљу бомбардере близу Венецеуле нетачни
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да је извештај о томе да Сједињене Америчке Државе шаљу бомбардере типа Б-1 у близини Венецуеле ради повећања војног притиска - нетачан.
23. 10. 2025. у 22:53

КИНА АМЕРИЦИ: Не желимо трговински рат, али га се не плашимо
АМБАСАДА Народне Републике Кине, недељу дана пре планираног самита лидера Кине и Сједињених Држава, Си Ђинпинга и Доналда Трампа, позвала је Вашингтон да одустане од штетних трговинских пракси, изјавио је за Спутњик портпарол амбасаде Кине у Вашингтону, Лу Пењуј.
23. 10. 2025. у 22:45

Радник на фарми умро након уједа муве
"ДРЖАЛИ су га у седацији, па се пробудио и чинило се да има наде. Сви су се надали његовом опоравку. Али болест се вратила са осветом, брзо се ширила и почела је да погађа његове органе."
23. 10. 2025. у 22:26

АМЕРИ СЕ УКОТВИЛИ: Зашто је највећи ратни брод на свету стигао у Сплит? Никада већи није изграђен - 4.500 војника и 75 авиона
ИНФОРМАЦИЈЕ о томе колико времена ће брод боравити у хрватским водама још увек нису познате.
23. 10. 2025. у 21:43
Коментари (0)