ДЕВОЈЧИЦА ПАЛА СА ЗГРАДЕ: Налази са на интензивној нези
ДЕВОЈЧИЦА из Бихаћа синоћ је око 21 сати пала са зграде у изградњи која се налази на Тргу Маршала Тита у Бихаћу.
Фото: Принтсцреен
Ради се о 15-годишњој девојчици, а полицији је анонимно догађај пријавила њена пријатељица, која је такође малолетна, преноси Српскаинфо.
На лице места је одмах послата полицијска патрола те су пронашли повређену тинејџерку.
Она је хитно пребачена у Кантоналну болницу Бихаћ где су јој констатоване повреде које су опасне по живот и налази се на интензивној нези.
Полиција истражује шта је претходило паду девојчице са зграде.
Препоручујемо
СКАНДАЛОЗНА ОДЛУКА СУДА БИХ: На пресуди одбили оптужницу за силовање трудне Српкиње?
12. 03. 2021. у 15:03
АМАТЕРИЗАМ САВЕТА МИНИСТАРА: Додик одмах реаговао, буџет враћен на поновно одлучивање
11. 03. 2021. у 17:00
ПРОТЕСТ ЗБОГ ВИКЕНД ЗАКЉУЧАВАЊА: Сарајлије незадовољне вођењем епидемиолошке ситуације
11. 03. 2021. у 14:01
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)