ХИТНО НАПУСТИО САСТАНАК СА ПЛЕНКОВИЋЕМ: Анушић био код премијера, добио поруку да је заражен!
30. 03. 2021. у 12:48
ОСИЈЕЧКО барањски жупан Иван Анушић хитно је напустио састанак са премијером Андрејем Пленковићем, пошто је добио обавештење да је позитиван на корона вирус.
Повезане вести
ЗА ЗЛО СПРЕМНИ - ОБЈАВИЛИ ЈЕЗИВУ ВЕСТ: "Хрватска ће Србији задати јак ударац", огласио се и министар одбране
ХРВАТСКА је још једном показала да је спремна на свако зло када је у питању Србија.
03. 12. 2025. у 15:38
Најновије из рубрике
РАДНИЦЕ ЗАПОСЛЕНЕ У ПОШТИ КРАЛЕ НОВЧАНИЦЕ ИЗ КОВЕРТИ И ПРЕДМЕТЕ ИЗ ПАКЕТА: Из оних упућених чак и Банци Италије
ТРИДЕСТ пет инцидената откривено је у пошти у Падови, у Италији, две жене су под истрагом због проневере, крале су новчанице и предмете из пакета у центру за сортирање робе.
06. 03. 2026. у 23:11
ТРАМП ГА ПОНИЗИО: Мерц покушао да објасни своје покорно понашање у Белој кући
НЕМАЧКИ канцелар Фридрих Мерц објаснио је зашто се понашао тако немоћно и покорно током састанка са председником САД Доналдом Трампом у Белој кући када је био понижен.
06. 03. 2026. у 23:00
КО ЈЕ ОБОРИО Ф-15: СНИМАК БОРБЕ; Они су Трампов последњи адут; Нападнута база у Бахреину; Американци признали - побили смо децу (ВИДЕО)
СЕДМИ дан рата, Блиски исток је у пламену након нових ваздушних напада.
06. 03. 2026. у 06:37 >> 22:49
СМЕЊЕНА ТРАМПОВА ИЦЕ БАРБИКА Пре отказа питање: "Да ли сте имали односе са њим?!" Муж био на испитивању (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп сменио је Кристи Ноем, секретарку за унутрашњу безбедност Сједињених Америчких Држава
06. 03. 2026. у 22:49
„АВИЈАНО“ У ВИСОКОЈ ПРИПРАВНОСТИ, ПОЛЕЋУ ЗА 15 МИНУТА: МО Италије подигло ниво националне ваздушне и антибалистичке одбране
ЗАСАД САД нису затражиле коришћење војних објеката на италијанском тлу, али је још на почетку америчких и израелских војних операција у Ирану ниво узбуне у базама „Авијано“ (Порденоне) и „Сигонела“ (Сиракуза) на Сицилији подугнут на највиши ниво са мобилизацијом од 15 минута. У Авијану су стационирани авиони Ф-15, Ф-16 и нуклеарне бојеве главе, па су у Италији појачане мере безбедности и надзора, јер је то база која има другачију стратешку оперативну улогу. У америчким базама у Виченци, Напуљу и Ливорну за сада нема знакова промене.
06. 03. 2026. у 22:45
Коментари (0)