САРАЈЛИЈЕ УХАПШЕНЕ ЗБОГ НАПАДА: Претучени мушкарац преминуо од задобијених повреда
САРАЈЛИЈЕ С. О. и А. Ч. ухапшени су због сумње да су у понедељак на подручју Источног Сарајева напали и претукли П. М. (46), а који је од задобијених повреда потом преминуо.
Фото: Принтсцреен
Како се незванично сазнаје, сви су од раније познат полицији по бројним кривичним делима.
– Њих двојица су напали П.М. и нанели му тешке повреде. Он је отишао у Дом здравља где му је пружена лекарска помоћ, те је после тога пуштен кући. Међутим, њему је увече позило и умро. Обављена је обдукција и утврђено је да је преминуо од повреда које је задобио у нападу.
У Полицијској управи Источно Сарајево рекли су, наводећи иницјале, да су они ухапшени због сумње да су починили кривчино дело тешка повреда услед које је наступила смрт.
– Они се сумњиче да су у понедељак на подручју општине Источно Ново Сарајево нанели тешке повреде П.М. Истога дана око 21.25 часова Полицијска станица Источно Ново Сарајево, обавештена је да је пронађено беживотно тело П.М. на адреси становања, те је одмах по запримању пријаве обезбеђено лице мјеста до доласка увиђајне екипе – рекла је портпарол ПУ Источно Сарајево Весна Стокановић.
– Полицијски службеници Полицијске управе Источно Сарајево су брзом интервенцијом јуче идентификовали извршиоце, те су они ухапшени и уз извештај о почињеном кривичном делу биће предати тужиоцу Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево – појаснила је Стокановићева.
(Српскаинфо)
Препоручујемо
ОД СУТРА КАЗНЕ ЗА НЕПОШТОВАЊЕ МЕРА: На подручју Тузланског кантона од 50 до 250 евра за бахатост
06. 04. 2021. у 21:38 >> 21:40
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)