АТЕНТАТОРИ НА ЗВИЦЕРА ИМАЛИ МАКЕДОНСКИ ПАСОШ? Македонски медији о афери ”мафија” и хапшењу полицајаца
АФЕРА "мафија" открила је да је особа која је покушала атентат на вођу "кавачког криминалног клана" Радоја Звицера имала македонски пасош, пише скопски портал Нетпреш.
Фото: Принтскрин
У оквиру афере "мафија" ухапшено је девет поицијских службеника који се сумњиче да су фалсификовали идентитете особама којима су потом издавали лажне пасоше.
Портал пише да су особе које су покушале да убију Звицера имали су, наводе, пола милиона евра за поделу ако га убију и додатних 100.000 евра трошкова за боравак у Украјини, скривање и бекство.
Звицер је, подсећа се, рањен у покушају атентата 26. маја прошле године у једном кијевском округу где је живео.
Препоручујемо
ДРАМА У ХРВАТСКОЈ: Хеликоптер надлеће град, полицајац рањен у пуцњави?
10. 05. 2026. у 09:50
ЕУ СЕ СПРЕМА ЗА НАЈГОРИ СЦЕНАРИО: Земље НАТО-а у страху од нових Трампових потеза
10. 05. 2026. у 09:31
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)