УЖАС У ЦЕНТРУ ЗАГРЕБА: Мерцедесом се улетео на терасу ресторана, има повређених (ВИДЕО)

19. 04. 2021. у 21:19

У ЗАГРЕБУ се вечерас догодила саобраћајна несрецћа у којој су две особе повређене, јавља полиција.

УЖАС У ЦЕНТРУ ЗАГРЕБА: Мерцедесом се улетео на терасу ресторана, има повређених (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Аутомобил "мерцедес" загребачких регистарских ознака ударио је у терасу ресторана "Петица" преко пута аутобуске станице.

Према речима очевидаца, возач је пребрзо ушао у кривину и том приликом је очигледно изгубио контролу над возилом и улетео на терасу ресторана. Није познато да ли су међу повређенима и гости ресторана или возач, а истрага је у току.

- На тераси су била два госта, замало их је згазио, али никоме се ништа страшно није догодило. Возач је великом брзином ушао на улицу са пута. Возач је млађи, био је у шоку - рекли су гости који су се затекли тамо.

(24 сата.хр)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: Легенде освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна