ТЕЛО ЧЕТВОРОГОДИШЊЕГ ДЕЧАКА ИЗВУЧЕНО ИЗ НЕРЕТВЕ: Трагичан крај потраге, узрок несреће и даље мистерија
РОНИОЦИ су данас у реци Неретви код Мостара пронашли тело четворогодишњег дечака за којим се трагало од јуче.
Фото: Дарко Дозет
На десетине спасилаца из горских служби трагало је за дечаком који је био у возилу са оцем А. К. чије је тело пронађено јуче у Неретви јужно код Мостара.
Тело малишана је пронађено на локалитету испод Авијатичарског моста у Мостару.
С обзиром на то да су дечак и отац нестали пре четири дана, речено је да је тешко проценити стварни сценарио трагичне несреће.
У потрази су поред спасилаца били укључени и рафтерски тимови из Коњица.
Да подсетимо, нестанак оца је у суботу полицији пријавила супруга Д. К. која је полицији казала да се он, према последњим информацијама, заједно са њиховим сином, удаљио у петак у 18 сати из њиховог угоститељског објекта у насељу Колонија-Родоч.
Његов мобилни телефон је у недељу пронађен на кружном току пре Авијатичарског моста, а требао би истражитељима бити од користи, након вештачења. Обдукција ће, највероватније, бити обављена сутра.
За сада нема никаквих информација о томе како је аутомобил, марке Исузу, завршио у реци Неретви.
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА У ЗАГРЕБУ: Сервисера пригњечио лифт, ватрогасци морали да извлаче тело
28. 04. 2021. у 12:58
ИЗГУБИО КОНТРОЛУ НАД ВОЗИЛОМ: У превртању аутомобила у Мостару повређен возач
26. 04. 2021. у 09:36
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)