ПОВОДОМ данашњих догађаја у општини Борово где је група људи у пратњи полиције узвикивала пароле: "Убиј, убиј, Србина" огласиле су следеће институције: СДСС, ЗВО, ВСНМ ВСЖ .
Повезане вести
СЕЛАКОВИЋ ОДГОВОРИО МИЛАНОВИЋУ: „Немачки нацисти су се згражавали над оним шта су Усташе радиле Србима“
МИНИСТАР спољних послова Србије Никола Селаковић гостујући у Јутру на ТВ Прва рекао је да Милановићеве изјаве о Јасеновцу треба да нам буду подстицај.
24. 04. 2021. у 15:28
ИЗРАЕЛСКИ АМБАСАДОР: Хрватска мора да уради нешто по питању усташких симбола
УСТАШКИ поздрав "за дом спремни" не може истовремено бити и симбол јунаштва и симбол зла, изјавио је данас амбасадор Израела у Хрватској Илан Мор и указао на добру праксу Немачке и Аустрије које величање нацизма кажњавају затвором.
23. 04. 2021. у 17:49
СРБИ УБИЈАНИ У ЈАСЕНОВЦУ ЈЕР СУ ПРУЖАЛИ ОТПОР! Хрватски председник Милановић оправдава стравичан усташки злочин, заборавља на логор за децу
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је да се у јасеновачком логору догодио геноцид, али, пре свега, према Јеврејима, а касније према Србима искључиво из Поткозарја, који су, како је рекао, третирани као непријатељи јер су „пружали отпор“.
23. 04. 2021. у 15:16 >> 15:27
НАЈВЕЋИМ СТРАДАЛНИЦИМА ПОЗИВ У ПОСЛЕДЊИ ЧАС: Срби нису дошли на комеморацију поводом годишњице оснивања првог усташког логора
НА јучерашњој комеморацији поводом 80-те годишњице оснивања усташког логора ”Даница”, првог у НДХ, представници Српског народног већа нису дошли, незадовољни што им је позив упућен у последњи тренутак.
15. 04. 2021. у 17:47
У ХРВАТСКОЈ СВЕ ПО СТАРОМ: Антифашистички споменик у Ријеци оскрнављен усташким симболима (ВИДЕО)
АНТИФАШИСТИЧКИ споменик у Ријеци оскрнављен је усташким симболима, а одговорна особа за то је приведена.
12. 04. 2021. у 16:38
ЗАШТО КОМИТЕ ПЕВАЈУ УСТАШКЕ ПЕСМЕ? Дајковић дао урнебесно објашњење, ево шта стварно желе присталице ДПС-а
АКТИВИСТА и борац против режима Мила Ђукановића Владислав Дајковић на духовит начин је прокоментарисао изливе мржње црногорских комита који последњих неколико дана најављују хаос у земљи.
10. 04. 2021. у 21:34
Најновије из рубрике
"ДУБОКО СМО ЗАБРИНУТИ": Огласио се Моди о нападу на Путинову резиденцију
ИНДИЈА е дубоко забринута због саопштења о нападу на резиденцију руског председника Владимира Путина, изјавио је премијер Нарендра Моди.
30. 12. 2025. у 09:40
ЦИА УДАРИЛА ДРОНОМ НА ЛУЧКИ ОБЈЕКАТ НА ОБАЛИ ВЕНЕЦУЕЛЕ: Напад је усмерен на удаљени док који наводно служи за складиштење дроге
АМЕРИЧКА Централна обавештајна агенција (ЦИА) извела је раније овог месеца напад дроном на лучки објекат на обали Венецуеле, рекли су извори упознати са ситуацијом за Си-ен-ен, што је први познати амерички напад на мету унутар те земље.
30. 12. 2025. у 09:11
КИНЕЗИ СЕ ОГЛАСИЛИ О НАПАДУ НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Дијалог и преговори једини пут
ДИЈАЛОГ и преговори су једини одрживи начин за решавање украјинске кризе, рекао је представник кинеског Министарства спољних послова Лин Ђијан коментаришући украјински напад на резиденцију председника Русије Владимира Путина.
30. 12. 2025. у 08:54
РУСКЕ ТРУПЕ НАПАЛЕ ЗАПОРОЖЈЕ: Избио пожар, једна особа повређена
РУСКЕ снаге извеле су напад на украјински град Запорожје, при чему је оштећен објекат индустријске инфраструктуре и избио пожар, а једна особа је повређена, саопштили су украјински званичници.
30. 12. 2025. у 08:13
''ПРИЗНАЊЕ НИЈЕ ЧИН ПРКОСА. ТО ЈЕ ПРИЛИКА" Милер: Признање Сомалиленда није непријатељски корак према Сомалији
ИЗРАЕЛСКО признање државе Сомалиленд не представља непријатељски корак према Сомалији, нити искључује будући дијалог, изјавио је данас заменик израелског представника у УН Џонатан Милер.
30. 12. 2025. у 07:54
Коментари (0)