ТРАГЕДИЈА У ВЛАДИ СЕВЕРНЕ МАКЕДОНИЈЕ: Преминула млада Марија

Novosti online

07. 05. 2021. у 22:16

ФАТМИР Битићи, потпредседник владе Северне Македоније за економска питања на „Фејсбуку“ је потврдио информацију о смрти Марије Мустачке, техничког секретара у влади.

ТРАГЕДИЈА У ВЛАДИ СЕВЕРНЕ МАКЕДОНИЈЕ: Преминула млада Марија

Фото: Фејсбук

Захвалио је Марији на преданом раду у Влади.

- Марија је била ведра, увек пуна оптимизма и отворена за сарадњу. Искрено саучешће њеној породици, моје мисли су уз вас. Нека почива у миру - написао је Битићи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)