БОСФОР БЛОКИРАО ХРВАТСКИ ТАНКЕР? Због квара на систему за управљање обустављен поморски саобраћај (ФОТО)

28. 05. 2021. у 21:31

ПОМОРСКИ саобраћај у мореузу Босфор данас је блокиран у оба смера пошто је танкер скренуо са руте и кренуо ка обали. Како јављају турски медији у Истанбулу поморски саобраћај је стопиран.

БОСФОР БЛОКИРАО ХРВАТСКИ ТАНКЕР? Због квара на систему за управљање обустављен поморски саобраћај (ФОТО)

Фото: Твитер/@kiyiemniyet

Танкер који превози нафту из за сад непознатих разлога кренуо је са пута и кренуо према обали. Зауставио се на неких 300 метара од обале у близини истанбулске четврти Леникои, јавила је труска телевизија НТВ.

Како је саопштено танкер који превози нафту је доживео квар на систему за управљање и пловило је морало хитно да се заустави.

Оно што је занимљиво, танкер Рава је пловио под заставом Хрватске, и био је на рути Новоросијск - Цартагена, пише Јутарњи лист.

Према први извештајима, дошло је до грешке у делу за управљање и на крају је требало чак осам реморкера да га заустави.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (0)

КАД ИМАТЕ МЕСИЈА СВЕ ЈЕ МОГУЋЕ! Интер Мајами сања нову сензацију и кује план да елиминише првака Европе