НЕТАНИЈАХУ О ОПОЗИЦИОНОЈ КОАЛИЦИЈИ: Таква влада је претња безбедности Израела

Танјуг

31. 05. 2021. у 08:39

ПРЕМИЈЕР Израела Бењамин Нетањаху оценио је да најављена коалициона влада представља "претњу безбедности земље".

НЕТАНИЈАХУ О ОПОЗИЦИОНОЈ КОАЛИЦИЈИ: Таква влада је претња безбедности Израела

Фото: Танјуг/АП Пхото

Нетањаху је упутио апел политичарима из десничарских странака да не подрже коалицију коју је најавио ултранационалиста Нафтали Бенет са опозиционим лидером, центристом Јаиром Лапидом, који је добио мандат да до среде, 2. јуна формира, нову коалициону владу.

Уколико Лапид успе да оформи нову коалициону владу Израела биће окончана владавина Бењамина Нетањахуа, који је најдуже обављао дужност премијера, пуних 12 година, пренео је БиБиСи.

- Не формирајте левичарску владу јер је она претња израелској безбедности и будућности - поручио је кратко 71-годишњи Нетањаху.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.

27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ: Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.

05. 09. 2025. у 19:51

Коментари (0)

ПА, ОВО ЈЕ СЈАЈНО! Ево зашто је испало добро што је Србија изгубила од Турске!