НАЈМАЊЕ две особе су погинуле када се данас срушила стамбена зграда у радничком делу Рио де Жанеира.
Повезане вести

ВОЗИО ПИЈАН И БЕЗ ДОЗВОЛЕ, ПА УСМРТИО ДРУГА: Подигнута оптужница за несрећу на нишком булевару
ВИШЕ јавно тужилаштво у Нишу подигло је оптужницу против Саше Б. (28) из због тешког дела против безбедности јавног саобраћаја јер је 1. новембра 2020. године на Булевару Никола Тесла, изазвао тешку саобраћајну несрећу у којој је погинуо његов друг Срба Живковић (20).
25. 05. 2021. у 17:05

СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА У ИТАЛИЈИ: Погинуло 13 људи у паду кабине са жичаре, двоје деце критично
Погинуло је 13 људи у паду кабине жичаре у Италији.
23. 05. 2021. у 18:45
Најновије из рубрике

уживоРАТ У УКРАЈИНИ: Руси напредују у Часовом Јару и предграђу Ђержинска, Кремљ објавио шта Путин мисли о прекиду ватре
РАТ у Украјини- 1.139. дан.
07. 04. 2025. у 07:30 >> 14:28

ЗАТВОРЕНЕ ШКОЛЕ У НЕМАЧКОЈ: Екстремисти послали претеће поруке - полиција на ногама
ВЕЋИ број школа затворен је у немачком граду Дуизбургу због претњи екстремиста да би се могле наћи на мети криминалних акција, преносе данас немачки медији.
07. 04. 2025. у 14:07

УПОРЕДИО ЛЕ ПЕНОВУ И ДОДИКА Род Благојевић: Прогон се такође спроводи против председника Републике Српске
БИВШИ гувернер Илиноиса Род Благојевић изјавио је да је амерички председник Доналд Трамп најавио своју подршку француској конзервативној лидерки Марин ле Пен, јер "политизовани суд покушава да је баци у затвор и спречи народ да је изабере". Он је "политички прогон" Марин ле Пен упоредио са случајем председника Републике Српске Милорада Додика.
07. 04. 2025. у 11:07

"НЕОДГОВОРАН ИГРАЧ" Мали: Кијев ствара безбедносну претњу у Африци
УКРАЈИНА представља претњу по безбедност у Африци и неодговоран је играч, изјавио је министар спољних послова Малија Абдулај Диоп.
07. 04. 2025. у 10:20

ТРАМПОВЕ ЦАРИНЕ ПОТРЕСАЈУ ТРЖИШТА: Европски берзански индекси у стрмоглавом паду
ЕВРОПСКИ и амерички берзански индекси су на почетку трговачке недеље у стрмоглавом паду пошто царине које је прошле недеље увео председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп надаље потресају тржишта.
07. 04. 2025. у 10:12
Коментари (0)