ОБРАЧУН У ЧИКАГУ: Две жене убијене, девет људи рањено
ЈЕДНА особа је убијена, а девет рањено у пуцњави у Чикагу, објавили су локални медији, позивајући се на полицију.

Фото: Танјуг/АП
Пуцњава се догодила у јужном делу града око 2 сата по локалном времену.
Како наводи „Еј-Би-Си 7 Чикаго“, двојица нападача су пришла групи људи који су стајали на тротоару и почела да пуцају.
Повредама је у болници подлегла 29-годишња жена. Рањене особе имају између 23 и 46 година и њихово стање је стабилно.
Други детаљи за сада нису познати, а полиција трага за нападачима.
У још једном инциденту који се догодио пре 9 часова ујутро по локалном времену страдала је још једна жена.
rs.sputniknews.com
Препоручујемо

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

САМО 5 ЗЕМАЉА: Ко је све гласао за Србију и како - максималних 12 од комшија (ФОТО)
ПОСЛЕ завршеног финала "Евровизије 2025", на званичном сајту престижног музичког такмичења објављено је и како су гласале земље учеснице у полуфиналима.
18. 05. 2025. у 11:34
Коментари (0)