ЈЕЗИВЕ ПОСЛЕДЊЕ РЕЧИ: Американка пронађена мртва у Русији - Послала мајци поруку и нестала!

20. 06. 2021. у 17:20

РУСКА полиција ухапсила је мушкарца након што је тело нестале америчке студенткиње пронађено у близини града Нижњи Новгород, источно од Москве.

ЈЕЗИВЕ ПОСЛЕДЊЕ РЕЧИ: Американка пронађена мртва у Русији - Послала мајци поруку и нестала!

Фото: АП

Кетрин Серо (34) нестала је након што је у Нижњем Новгороду ушла у неидентификован аутомобил, пише Би Би Си.

Полиција је кратко известила да ухапшени мушкарац има подужи досије с посебно тешким злочинима.

Прије него што је нестала, Кетрин је мајци у Мисисиппију послала СМС у којем је написала: "У ауту сам с незнанцем. Надам се да нисам отета".

Серо је била бивша припадница америчких маринаца која је завршила турнеју у Авганистану и преселила се у Русију 2019. године како би магистрирала право на Државном свеучилишту Лобачевски из Нижњег Новгорода.

Живела је мало изван града, а мајци је у уторак послала поруку након 18:30 по локалном времену.

Мајка је медијима рекла да је Кетрин журила да се врати у клинику у којој није прошла уплата, па је вероватно стопирала како не би морала да чека такси.

Руске екипе трагале су за њеним тијелом у шумовитом подручју изван града, где је задњи пут забележен сигнал њеног телефона. Америчка амбасада у Москви потврдила је њену смрт.

Њена мајка је за НПР рекла да је жена планирала да се врати у САД и ради као адвокатица за имиграције. Продала је стан у Калифорнији како би финансирала студије у Русији.

(Индекс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (0)

РУСИЈА ОВО НИЈЕ НИ САЊАЛА: Нове санкције су је згрозиле!