СНАЖАН УРАГАН ПОГОДИО МОСКВУ: Потопљена станица метроа, гром ударио у трафостаницу (ВИДЕО)

Novosti online

28. 06. 2021. у 15:26

МОСКВУ је погодио снажан ураган: потопљена је станица метроа "Јасењево" и телевизијски центар "Останкино", док је гром погодио трафостаницу у предграђу Шчелково, саопштио је метеоролог телевизије "Русија 24" Јевгеније Тишковеч.

СНАЖАН УРАГАН ПОГОДИО МОСКВУ: Потопљена станица метроа, гром ударио у трафостаницу (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Удар грома је изазвао нестанак струје у 15.000 домова.

Вода, потоком улази у метру "Јасењево". Због безбедности је затворена.

У улици "Правде" је ветар однео кров са зграде.

Како су саопштили синоптичари, очекује се да данас у Москви падне 70 одсто месечних падавина.

(rs.sputniknews.com)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Мелина Џиновић се сутра удаје: Ово су детаљи венчања са милионером у Монаку - славље траје три дана