ОПАСНОСТ ОД РУШЕЊА ЈОШ ЈЕДНЕ ЗГРАДЕ У МАЈАМИЈУ: Наређена хитна евакуација становника (ВИДЕО)
СТАНАРИ зграде са 156 станова у северном Мајами Бичу, недалеко од Сурфсајда где се срушио солитер, када је погинуло 22 људи, а 126 се води као нестало, евакуисану су због опасности од рушења.

Фото: Принтскрин/Јутјуб
Крествју тауерс, зграда која је исељена из безбедносних разлога, саграђена је 1972. године. Локалне власти наредиле су њену евакуацију јер је процењено да није безбедна за живот после провере која је започета након рушења зграде у Сурфсајду, пренео је РТ.
Током те провере, анализиран је извештај инжењера из јануара ове године, којим је процењено да зграда Крествју тауерс није безбедна због структурних и проблема са електричним инсталацијама.
Власти округа Мајами Дејд почеле су проверу свих зграда виших од пет спратова како би спречиле трагедију каква се догодила у Сурфсајду, када се срушила зграда и однела 22 живота, док се за 126 несталих трага.
Градске власти наложиле су да се остаци срушене зграде у Сурфсајду уклоне када спасилачке екипе заврше потрагу за несталима.
(Спутњик)

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ПРИЛАЗЕ МУ ЈЕДАН ПО ЈЕДАН: Јоца Амстердам из затвора стигао на сахрану Рутовића (ВИДЕО)
ДА СЕ опрости од Жељка Рутовића стигао је и Сретен Јоцић, познатији као Јоца Амстердам.
07. 04. 2025. у 13:36
Коментари (0)