ПОТРАГА ЗА ПРЕЖИВЕЛИМА У ЈАПАНУ: Спасиоци у борби против муља и блата (ФОТО)
НАДЛЕЖНЕ службе у Јапану наставиле су спасилачке акције и потрагу за 20 несталих људи након што су се код града Атами покренула клизишта изазвана тропским кишама.

Фото: Танјуг/АП Пхото
Најмање две особе су погинуле, а десеторо је спасено после несреће у којој је клизиште нанело огромне количине муља и блата на више од 80 стамбених објеката, објавила је агенција Кјодо.
Акција потраге и спасавања у којој учествује око 700 припадника полиције, војске и ватрогасне службе се не прекида, а од јутрос је из погођеног подручја евакуисано 387 људи.
Препоручујемо

СТРАШНЕ СЦЕНЕ У ЈАПАНУ: Бујица збрисала пола града, две особе погинуле! (ВИДЕО)
03. 07. 2021. у 23:39

СМРТНА КАЗНА "ЦРНОЈ УДОВИЦИ": Јапанка тровала своје љубавнике због новца
29. 06. 2021. у 16:35

БОГАТАШИ ПРОФИТИРАЛИ: У години пандемије порастао број млионера у свету
29. 06. 2021. у 11:16

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ПРИЛАЗЕ МУ ЈЕДАН ПО ЈЕДАН: Јоца Амстердам из затвора стигао на сахрану Рутовића (ВИДЕО)
ДА СЕ опрости од Жељка Рутовића стигао је и Сретен Јоцић, познатији као Јоца Амстердам.
07. 04. 2025. у 13:36
Коментари (0)