УЖАС У ТУРСКОЈ: Превнуо се и запалио минибус с мигрантима, 12 погинуло

11. 07. 2021. у 11:26

НАЈМАЊЕ 12 особа је погинуло, а 20 је повређено када се на истоку Турске преврнуо и запалио минибус који је превозио мигранте, јавила је данас турска државна агенција Анадолија.

УЖАС У ТУРСКОЈ: Превнуо се и запалио минибус с мигрантима, 12 погинуло

Фото: ЕПА

Минибус је пао у јарак, док се током ноћи кретао у покрајини Ван, која се граничи са Ираном, преноси АП.

На снимцима које су објавиле телевизије види се како се преживелима пружа помоћ крај пута, док се радници за хитне случајеве пробијају кроз изгореле олупине, преноси АП.

Мигранти, махом из Ирана, Авганистана и Пакистана, редовно пешице прелазе границу са Ираном и улазе у Турску, а потом их превозе ка западним градовима као што су Истанбул и Анкара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.

18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Француска урадила