КО ЋЕ НАСЛЕДИТИ АНГЕЛУ МЕРКЕЛ? Ево шта кажу најновије анкете у Немачкој
ОЧЕКИВАЊА да ће, након избора у септембру, кандидат конзервативног блока за канцелара Немачке Армин Лашет наследити канцеларку Ангелу Меркел на челу највеће европске економије, увелико су порасла, с обзиром на вођство Лашетове Хришћанско-демократске уније (ЦДУ) у анкетама јавног мњења.

Фото АП
Најновија анкета спроведена међу бирачима, коју је данас објавио Институт за истраживање јавног мњења “Форса”, показала је да се подршка Лашетовој странци ЦДУ и његовим партнерима из Хришћанско-социјалне уније Баварске (ЦСУ) креће око 30 одсто у последње три недеље, преноси немачка агенција Дпа.
Подршка ЦДУ-ЦСУ је пре месец дана износила 28 процената.
Септембарски избори означиће и почетак једне нове ере након одласка Меркелове, која ће отићи са политичке сцене након 16 година на власти.
Препоручујемо

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)