ДРАМАТИЧАН СНИМАК ИЗ НЕМАЧКЕ: Мештани ускочили у воду да спасу ватрогасца! (ВИДЕО)

16. 07. 2021. у 17:33

НЕМАЧКУ су последњих дана погодиле незапамћене поплаве изазване обилним кишама.

ДРАМАТИЧАН СНИМАК ИЗ НЕМАЧКЕ: Мештани ускочили у воду да спасу ватрогасца! (ВИДЕО)

Foto: Printscreen Youtube/Tunisia News

Број људи који су изгубили живот у поплавама на западу ове земље се данас попео на 106, јавио је немачки медиј АРД, што је највећи масовни губитак живота у Немачкој услед природних катастрофа након дугог низа година.

На снимку који је објављен у немачким медијима види се како поплаве представљају непредвиђену опасност и за ватрогасце.

Наиме, ватрогасца је носила бујица и чинило се да му нема спаса, али је спасење ипак стигло, у последњем тренутку.

Њега је из поплаве извукла група мештана која је ризиковала своје животе, исто као што је и овај ватрогасац ризиковао свој.

Немачка влада је саопштила путем Фејсбука да се око 1.300 људи и даље води као нестало у области Арвилер, јужно од Келна.

Мобилне мреже не раде у појединим областима погођеним поплавама, што значи да породице и пријатељи не могу да допру до вољених, јавља Ројтерс.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

СТРОЖА РЕГУЛАТИВА ДАЛА РЕЗУЛТАТЕ: Снажан фокус на заштити малолетника