ХАРВИ ВАЈНСТИН ИЗРУЧЕН КАЛИФОРНИЈИ: Бивши продуцент због силовања осуђен на 23 године
БИВШИ холивудски продуцент Харви Вајнстин (69) изручен је данас из Њујорка у Калифорнију због суђења по оптужбама за силовања и нападе, потврдили су и његов представник и одељење за спровођење кривичних санкција Њујорка.

Фото ЕПА
Вајнстин је у фебруару 2020. године у Њујорку осуђен на 23 године затвора због сексуалног злостављања и силовања, а у Лос Анђелесу га траже због оптужби за нападе на пет жена у периоду од 2004. до 2013. године, преноси Ројтерс.
Оптужнице у Лос Анђелесу укључују силовање, присилни орални секс и друге сексуалне радње изведене применом силе, а ако буде проглашен кривим Вајнстин би остатак живота могао да проведе иза решетака.
Вајнстин, некада утицајни холивудски продуцент, уложио је жалбу на пресуду и казну изречене у Њујорку и пориче да је имао сексуалне односе без сагласности партнера.
Препоручујемо

ДЕЦА У АМЕРИЦИ УМРЛА У УЖАРЕНОМ АУТОМОБИЛУ: Отац за то време играо видео игрице! (ФОТО)
18. 07. 2021. у 19:27

НЕВЕРОВАТАН СНИМАК ИЗ ЊУЈОРКА: Мајка спасила сина (5) од отмичара (ВИДЕО)
18. 07. 2021. у 15:33

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)