НАКОН ВЕЛИКИХ ПОПЛАВА У НЕМАЧКОЈ: Осигурања процењују штету на 5 милијарди евра
НЕДАВНЕ велике поплаве су направиле огромну штету у немачким покрајинама Северна Рајна Вестфалија и Рајнланд Пфалц, као и деловима Баварске и Саксоније, а њихова вредност се процењује на више милијарди евра.
Фото: ЕПА
Осигуравајућа друштва процењују да је вредност штета и то само у Северној Рајни Вестфалији и Рајнланд Пфалцу пет милијарди евра.
- Рачунамо тренутно да је осигурана штета између четири и пет милијарди евра - казао је директор Удружење немачких осигуравајућих друштава Јерг Асмусен.
Он је истакао да се ради само о првој процени.
Тиме би ове штете биле веће него што је пре 19 година изазвала тадашња поплава у Немачкој, која је направила штету у вредности од 4,65 милијарди евра.
Препоручујемо
АНГЕЛА ОБЕЋАЛА ПОМОЋ: Након поплава обишла народ и поручила - Уз вас смо!
18. 07. 2021. у 16:44
ДРАМАТИЧАН СНИМАК ИЗ НЕМАЧКЕ: Мештани ускочили у воду да спасу ватрогасца! (ВИДЕО)
16. 07. 2021. у 17:33
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (1)