ВИСОКИ кинески здравствени званичник рекао је да Пекинг не може да прихвати план Светске здравствене организације (СЗО) за отварање друге фазе студије о пореклу вируса корона.
On nije pobegao iz laboratorije vec pusten namerno sa nekim ciljem, planom i programom da se vidi kako ce da utice na citavo covecanstvo i tu nema sta da se vise krije. Videli smo efekte,mutacije itd. Neko bi za ovo morao da snosi ogromnu odgovornost i posledice. Ovo nije smelo da se desi.
Sta nije jasno?!Da su ametikanci pustili virusali tako da Kina bude krivac a da u isto vreme usmrti sto vise ki neza?pa Bil Gejts sve vreme "predvidja sta ce biti a svi znamonjegovu bolesnu ambiciju da smanjibroj stanovnika!!A izabrao Kinu za zamorce.samo nisu racunali na organizovanost kineza!!
Повезане вести
БЕЗ "КОРОНА ПРОПУСНИЦЕ" - ЗАТВОР: У Француској почеле да се примењују најстроже мере за сузбијање пандемије ковида у целој Европи
РЕДОВИ испред базена, музеја и биоскопа од среде су нова реалност у ковид-свакодневици Француза, после ступања на снагу прве фазе увођења санитарне пропуснице.
21. 07. 2021. у 23:09
ЛОШЕ ВЕСТИ ИЗ ГРЧКЕ: Највише случајева ковида у последња три месеца
ГРЧКЕ здравствене власти потврдиле су највећи број дневних случајева вируса корона у последња три месеца, при чему су острвске дестинације и даље велики извор забринутости.
21. 07. 2021. у 16:21
"ЈУРИШ" ВИРУСА У РИМУ: Упетостручен број новозаражених
ОД УКУПНО 3.558 нових случајева позитивних на Делта сој у Италији сваки седми припада Риму, 557 и прогнозе су да ће се овај вертикални скок наставити у наредних неколико дана као ефекат славља после утакмица за Европско првенство, на 100.000 становника увећање процента позитивних у једној седмици од 19,2 увећан је на 52,5.
21. 07. 2021. у 15:14
РАСТЕ БРОЈ ЗАРАЖЕНИХ У АУСТРИЈИ: Данас више од 400 новооболелих
БРОЈ новозаражених корона вирусом у Аустрији и даље значајно расте и данас је прешао број од 400.
21. 07. 2021. у 14:22
ОБЈАВЉЕНИ СТАТИСТИЧКИ ПОДАЦИ: Због корона вируса у Америци је животни век знатно скраћен
Ковид-19 је допринео смањењу очекиваног животног века у САД на 77,3 године у 2020. години, са 78,8 година у 2019. години, наводи Национални центар за здравствену статистику, а преноси "Вашингтон пост". Очекивани животни век у САД скратио се за годину и по у 2020. години, прецизира амерички Центар за контролу и превенцију болести, за шта је, истиче се, у великој мери одговоран корона вирус.
21. 07. 2021. у 14:04
Најновије из рубрике
ЗАПАДНИ ПИРАТИ ЗАБРИНУТИ: Русија ће пратити своје бродове мобилним противваздушним тимовима
РУСИЈА уводи систем за пратњу бродова који плове њеном заставом користећи мобилне противваздушне тимове.
27. 03. 2026. у 00:37
РУБИО ПОРУЧИО: Постоји напредак у контактима с Ираном, Ормуски мореуз кључан
АМЕРИЧКИ државни секретар Марко Рубио изјавио је данас да је остварен известан напредак у комуникацији са Ираном посредством трећих земаља, али да је процес преговора и даље у току и истакао је да би криза у Ормуском мореузу могла брзо да се реши уколико Техеран обустави претње светском поморском саобраћају.
26. 03. 2026. у 23:55
ГДЕ ГОД СЕ АМЕРИКА МЕШАЛА...Лавров: Са Ираном се дешава исто што се догодило Ираку, Сирији, Либији...
СА Ираном се дешава исто што се догодило са уништеним Ираком, Сиријом и Либијом, где је мешање САД и њихових савезника погоршало ситуацију, рекао је данас министар спољних послова Русије Сергеј Лавров.
26. 03. 2026. у 23:45
ПЕНТАГОН СЕ ПОХВАЛИО: Америка користи беспосадне бродове против Ирана
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе распоредиле су беспилотне брзе бродове за поморске патроле у оквиру операција против Ирана, саопштио је данас Пентагон, што је први је Вашингтон потврдио употребу таквих пловила у активном сукобу.
26. 03. 2026. у 23:15
уживоРАТ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Оборен још један амерички авион! Трамп поново "помиловао" иранску енергетику; Стравичан ударц за Израел
РАТ на Блиском истоку ушао је у 27. дан.
26. 03. 2026. у 06:58 >> 22:59
Коментари (2)