АУСТРИЈСКА полиција, подржана војском, за само 12 сати ухватила је на граници са Мађарском више од 100 илегалних миграната.
Повезане вести

КУРЦ: Корона вирус биће са нама и за пет година
АУСТРИЈСКИ канцелар Себастијан Курц оценио је да ће вирус корона остати, и то не само годину дана, те да ће његова влада на тај изазов одговарати као и до сада политиком „што више слобода, ограничења колико је потребно“.
24. 07. 2021. у 14:05

АУСТРИЈСКА ПОЛИЦИЈА УПОЗОРАВА: Екстремни десничари граде базу у Штајрегу
ЕКСТРЕМНО десничарска групација Индентитаристи изгледа прави базу у месту Штајрег, упозорава покрајинска дирекција полиције у Горњој Аустрији.
20. 07. 2021. у 11:20

КУРЦ ОБЕЋАО: Нећемо погођене поплавама оставити на цедилу!
АУСТРИЈСКИ канцелар Себастијан Курц обећао је данас помоћ свим грађанима погођењим поплавама које су захватиле делове Аустрије.
18. 07. 2021. у 12:08

И АУСТРИЈА ПОД ВОДОМ: Велике бујице и одрони- нека места одсечена од остатка земље (ВИДЕО)
ТЕШКО невреме погодило је током ноћи делове Аустрије, а нека места су потопљена, као што су Халајн и Куфштајн.
18. 07. 2021. у 10:20

ДЕЛТА СОЈ СВЕ ЗАКОМПЛИКОВАО: У Аустрији од 22. јула ново попуштање мера - али не по плану
У АУСТРИЈИ 22. јула ступа на снагу ново попуштање епидемиолошких мера, али не како је било првобитно планирано.
18. 07. 2021. у 09:27
Најновије из рубрике

ПРЕОКРЕТ У ГАЗИ: Хамас отворен за мир, али под овим условом
ХАМАС остаје отворен за све предлоге за окончање рата у Гази, уз заштиту палестинских интереса и потпуно повлачење израелске војске из Газе, изјавио је за Би-Би-Си (ББЦ) високи званичник те палестинске милитантне групе и нагласио да је питање њеног разоружавања "црвена линија".
30. 09. 2025. у 07:34

НЕМАЧКИ КАНЦЕЛАР ШОКИРАО ИЗЈАВОМ: Европа више није у миру са Русијом
НЕМАЧКИ канцелар Фридрих Мерц изјавио је да Европа "није на ратном путу, али више није ни у миру" са Русијом.
30. 09. 2025. у 07:26

ПАО ПРВИ СНЕГ НАДОМАК СРБИЈЕ, ПОГЛЕДАЈТЕ ПРИЗОРЕ КАО УСРЕД ЗИМЕ: Очекују се хитна упозорења, падавине прете да се интензивирају (ФОТО/ВИДЕО)
ПРВИ снег у Румунији ове сезоне пада на планинским областима, укључујући Трансфагарашан. АНМ издала упозорење за хладне и кишовите дане, а снег стиже и у Србију са могућим снежним прекривачем од преко пола метра на Копаонику.
29. 09. 2025. у 23:39

ОРБАН: "Рекао сам Трампу - Руси су већ победили"
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан је рекао да га председник САД Доналд Трамп често пита за мишљење о сукобу Русије и Украјине и да му је рекао да је тај сукоб већ одлучен и да су Руси победили.
29. 09. 2025. у 22:13

У ХРВАТСКОЈ ОСКРНАВЉЕН СПОМЕНИК ЈУРИЈУ ГАГАРИНУ: Огласила се руска амбасада
СПОМЕНИК совјетском астронауту Јурију Гагарину у хрватском граду Пули оскрнављен је у ноћи између недеље и понедељка.
29. 09. 2025. у 22:10
Коментари (0)