РАСТЕ БРОЈ ЖРТАВА: Пронађена још три тела настрадалих у експлозији у Леверкузену

29. 07. 2021. у 17:40

ДАНАС су пронађена још три тела настрадалих након експлозије у индустријском парку у западној Немачкој, чиме је број погинулих порастао на пет, саопштили су полиција и тужиоци.

РАСТЕ БРОЈ ЖРТАВА: Пронађена још три тела настрадалих у експлозији у Леверкузену

Foto: Printskrin Youtube/ AFP Deutschland

Они су навели да неће износити друге детаље док не буду идентификоване жртве, пренео је Ројтерс.

Полиција истражује шта је изазвало експлозију која се догодила у Чемпарку у Леверкузену, у којој се налазе компаније које производе хемикалије, укључујући Бајер и Ланксес, а што је довело до избијања пожара у резервоару са растварачима.

У експлозији је повређена 31 особа, а још две се воде као нестале.

Стручњаци анализирају и да ли је чађ која је након експлозије пала на околно подруцје можда токсична.

Резултати се очекују најраније сутра.

У том подручју су затворена и игралишта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!

ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.

20. 07. 2025. у 15:05

Коментари (0)

НА ФАКУЛТЕТИМА СУ СВИЊЦИ: Шешељ открио како једним потезом решити проблем блокадера згубидана