УКРАЈИНЦЕ ЧЕКА ОДМАЗДА: Након жестоког напада огласили се из Доњецка - Они не желе мир!

Новости Онлине

31. 07. 2021. у 01:25

ПРОВОКАЦИЈЕ од стране украјинске војске сведоче о томе да Кијев више не жели да поштује примирје, а на сваку нову ескалацију ће бити прикладно одговорено, рекли су из Доњецке Народне Републике након вечерашњих чарки у којима су погинула четворица војника ДНР.

УКРАЈИНЦЕ ЧЕКА ОДМАЗДА: Након жестоког напада огласили се из Доњецка - Они не желе мир!

Фото: Инстаграм

- Ово није прва провокација од стране Украјинаца која сведочи о томе да више не желе да се придржавају договора. Подсећамо  пре два дана у Тељманском региону ДНР украјинска паљба је однела животе наших војника - рекли су представници ДНР, а преноси РИА Новости.

Из Доњецке републике су додали да ће сваку следећу провокацију пратити одмазда армије ДНР.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БОРИЋЕМО СЕ ДО КРАЈА И АНЕКТИРАТИ ЈОШ ДВЕ ОБЛАСТИ Кијев открио како су се Руси понашали на преговорима

"БОРИЋЕМО СЕ ДО КРАЈА И АНЕКТИРАТИ ЈОШ ДВЕ ОБЛАСТИ" Кијев открио како су се Руси понашали на преговорима

ШЕФ руске делегације на разговорима у Истанбулу Владимир Медински рекао је током преговора у Истанбулу да је Русија спремна да се бори до краја против Украјине, као и да ће "анексирати Сумску и Харковску област", изјавио је заменик украјинског министра спољних послова Сергеј Кислица који је учествовао у преговорима 16. маја.

18. 05. 2025. у 09:44

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

Yандеx Србија уводи праћење јавног превоза уживо у Београду