УЖАС У ТЕКСАСУ: Комби ударио у метални стуб, погинуло 10 особа (ФОТО)

05. 08. 2021. у 08:42

КОМБИ који је превозио више од 30 путника, за које се верује да су илегални мигранти, слетео је са пута у јужном Тексасу, и том приликом је погинуло 10 особа, укључујући и возача.

УЖАС У ТЕКСАСУ: Комби ударио у метални стуб, погинуло 10 особа (ФОТО)

Фото: Депозит

Комби је скренуо са аутопута око 80 километара северно од Мекалена, и ударио у метални стуб око 16 сати по локалном времену, а у судару су погинули возач и девет путника, док је преосталих 20 путника превезено у локалне болнице, а неки од њих налазе се у критичном стању, саопштено је из одељења за јавну безбедност у Тексасу, преноси Ројтерс.

Несрећа се догодила неколико километара од контролне тачке америчке граничне полиције, а према доступним информацијама сумња се да су путници били илегални мигранти и тексашке власти са мексичким конзулатом раде на идентификацији жртава.

Комби који је превозио путнике није имао седишта и у њему се налазило двоструко више особа него што је то дозвољено.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

БАШ ЈЕ УМИШЉЕН: Комшије проговориле о Милану Станковићу - Нико се не дружи с њим