БЕСНЕ ШУМСКИ ПОЖАРИ У СИБИРУ: Облак диам прекрио град Кизил, гори 7.000 хектара

Танјуг

08. 08. 2021. у 18:49

ОБЛАК густог дима од шумских пожара прекрио је Кизил, главни град Републике Тува у Сибиру, потврдио је данас председник те републике Владислав Ковалиг.

БЕСНЕ ШУМСКИ ПОЖАРИ У СИБИРУ: Облак диам прекрио град Кизил, гори 7.000 хектара

Фото: Танјуг/АП Пхото

- Облак дима од пожара у Иркутској области и на територији Краснојарска надвио се на Кизилом. Шумски пожари такође бесне и у Јакутији - објавио је Ковалиг, преноси ТАШ.

Према подацима Центра за пожаре територије Краснојарска, ватрена стихија бесни на површини од 7.000 хектара, а густ дим стиже и од пожара који су захватили суседну Јакутију.

Надлежна служба за заштиту шума у Иркутској области потврдила је да 36 шумских пожара бесни на површини од 123 хиљаде хектара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!

ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.

20. 07. 2025. у 15:05

Коментари (0)

ШЕШЕЉ ЗНА ШТА ЈЕ ДРЖАВА Вучић о лидеру радикала: Само да знате...