СТИГАО ОДГОВОР РУСИЈЕ: Москва увела санкције представницима Велике Британије
РУСКО Министарство спољних послова саопштило је данас да је увело санкције неколицини представника Велике Британије као одговор на раније мере Лондона усмерене против Москве.

Фото: Депоситпхотос
Нису наведена имена британских представника, али је речено да ће им бити забрањен улазак у Русију, пренео је Ројтерс.
Као одговор на непријатељске поступке британских власти и на основу принципа реципроцитета, руска страна је одлучила да уведе персоналне санкције сразмерном броју представника Велике Британије који су блиско укључени у антируске активности, саопштило је Министарство.
Препоручујемо

НОВИНАРКА РТЦГ ПОКУШАЛА ДА ИСПРОВОЦИРА ВУЧИЋА: Председник Србије јој очитао буквицу - "Наравно да одоше"
ЦРНОГОРСКА новинарка из Радио телевизије Црне Горе (РТЦГ) покушала је да испровоцира председника Србије Александра Вучића питањем о изручењу Светозара Маровића.
16. 05. 2025. у 16:08

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
16. 05. 2025. у 13:39
Коментари (0)