СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ТРОПСКУ ОЛУЈУ: Север Кариба под јаким ризиком, неизвесно где ће се олуја даље преселити
ОСТРВА на северу Кариба се спремају за тропску олују, након што је амерички Национални центар за урагане издао упозорење на тропску олују за Америчка девичанска острва и Порторико.

Фото: Printscreen
- Најважнија ствар данас је припрема. Нећу умањити потенцијалне ефекте овог догађаја, али очекујемо много кише - рекао је гувернер Порторика Педро Пиерлуиси, а преноси агенција АП.
Он је додао да ће се владине агенције затворити данас у подне.
Доминиканска Република, Хаити и јузни Бахами могли би сутра бити погођени тропском олујом, а људи на Флориди позвани су да прате информације, иако су прогностичари поручили да је још увек неизвесно где би се олуја могла преселити касније у току недеље.
Обилне кише погодиле су током ноћи делове источних Кариба, укључујући острва Гвадалупе и Доминику.
Препоручујемо

СНАЖНЕ ПОПЛАВЕ НА СЕВЕРУ ИТАЛИЈЕ: Хитно евакуисано 120 особа, саобраћај блокиран
05. 08. 2021. у 14:55

ДРАМАТИЧНА СИТУАЦИЈА У НЕМАЧКОЈ: Број жртава прешао 60, села сравњена са земљом, пљачкаши упадају у продавнице (ФОТО/ВИДЕО)
15. 07. 2021. у 13:35 >> 23:11

ЗАВРШЕНА ПРОЦЕНА: Укупна штета од поплава у Русији до сада 102,1 милиона долара
07. 08. 2021. у 00:21

ПОПЛАВА ПАРАЛИСАЛА ЛОНДОН: Затворено 8 метро станица, реке воде теку улицама (ВИДЕО)
25. 07. 2021. у 21:05

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)