ИЛОН МАСК ПОДРЖАО ПИРОЋАНЦА ПАНТУ: Милијардер запалио мреже, па обрисао Твит? (ФОТО)
ПИРОЋАНАЦ Панта Петровић већ 15 година живи у пећини.
Фото: ЕПА
Недавно се вакцинисао и позвао људе да се вакцинишу у што већем броју, што је привукло пажњу не само домаћих, већ и светских медија, а приметио га је и светски милијардера Илон Маск који је Пантин потез подржао иа свом Твитер налогу.
Наиме, Панта је донео одлуку да живот проведе у пећинама Старе планине јер, како каже, тамо има потпуну слободу и нимало се не каје. Иако време проводи далеко од цивилизације, ипак је желео да прими вакцину против вируса корона и тада је постао права интернет сензација.
- Примио сам прву дозу вакцине, очекујем позив за другу дозу. Нисам се много размишљао, вакцинисали су се и сви моји пријатељи, другари и апелујем на све да се вакцинишу, јер смо нарочито ми људи са села угрожени. Корона лако може из града да дође у село, шуму, свуда где има људи - рекао је недавно Панта.
За његову необичну причу чуо је и Илон Маск.
Он је на свом Твитер налогу поделио причу иностраних медија о Панти, која наводи да се "српски пећински самотњак вакцинисао и позвао друге да следе његов пример".
- Чак се и српски пећински самотњак слаже - алудирао је Маск на важност вакцинације против вируса корона у твиту који је накнадно - обрисао.
Фото: Принтскрин/Твитер
Препоручујемо
ВАКЦИНИСАО СЕ "ПЕЋИНСКИ ЧОВЕК": Панта Петровић апелује на све да се имунизују
03. 08. 2021. у 13:35
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)