АЛКОХОЛИЗАМ УЗЕО МАХА: Број смртних случајева узрокованих алкохолом лане највећа од 2008.
17. 08. 2021. у 17:30
БРОЈ смртних случајева узрокованих алкохолом у Шкотској је прошле године порастао на највиши ниво у односу на последњу деценију, објавио је национални завод за статистику Шкотске (НРС).
Повезане вести
ГРЕТА СЕ ВАКЦИНИСАЛА: Млада швеђанка послала важну поруку свету (ФОТО)
ШВЕДСКА активисткиња за заштиту животне средине Грета Тунберг данас је примила прву дозу вакцине против вируса корона.
27. 07. 2021. у 21:05
ФИЛМСКА СЦЕНА У ШВЕДСКОЈ: Двојица затвореника отела чуваре затвора
ДВОЈИЦА затвореника узела су данас за таоце двојицу затворских чувара и забарикадирали се, а одељење за извршење кривичних санкција Шведске оценило је да је реч о „врло опасној ситуацији".
21. 07. 2021. у 20:21
ШВЕДСКА ЗАСТАВА ЗАБРАЊЕНА У СРЕД МАЛМЕА: Онима који носе крстове биће ускраћена молитва
ИМАМ Басем Махмуд, који служи службу у делу Малмеа где живе мигранти, забранио је шведску заставу.
19. 07. 2021. у 11:32
ПУЦЊАВА У ШВЕДСКОЈ: Рањено више људи усред бела дана, има жртава
НЕКОЛИКО људи је рањено у пуцњави у сред бела дана у граду Кристијанстаду у Шведској, јавио је "Дејли мејл".
03. 08. 2021. у 17:04
Најновије из рубрике
ПЕНТАГОН ОТКРИО НОВУ СЕРИЈУ ФАЈЛОВА О НЛО Војни пилот: "Никада нисам видео нешто овакво"
ПЕНТАГОН је објавио нову групу докумената о неидентификованим летећим објектима (НЛО), међу којима се налази и извештај војног пилота који тврди да је видео летелицу „другачију од свега што је доживео“ током 28 година службе.
11. 07. 2026. у 21:43
"УНИШТИЋЕМО САУДИЈСКУ АРАБИЈУ ЗА ПАР ДАНА" Хути послали језиву поруку која ће проширити пожар на Блиском истоку
ВИСОКИ званичник јеменског покрета Ансаралах ("Божји/Алахови помагачи") који предводи владу у Сани у Јемену упозорио је да је су довољно јаки да прекину опсаду осиромашене земље.
11. 07. 2026. у 21:42
"РУСИЈА ЈЕ ВЕЛИКА ЗЕМЉА, ВЕЛИКЕ ИСТОРИЈЕ, НЕЋЕМО УКРАЈИНИ СЛАТИ ОРУЖЈЕ" Орбанова најавила наставак политике свог презимењака
МАЂАРСКА неће мењати политику према рату у Украјини и неће слати оружје Кијеву, изјавила је потпредседница мађарске владе и министарка спољних послова Анита Орбан у интервјуу за италијански лист Коријере дела сера.
11. 07. 2026. у 21:03
НЕМА ТАЧНОГ БРОЈА: Лешеви бораца ВСУ још у Константиновки
МНОГО тела украјинских војника остало је и Константиновки, изјавио је шеф Доњецке Народне Републике Денис Пушилин.
11. 07. 2026. у 21:00
"ЗА ТАНГО ЈЕ ПОТРЕБНО ДВОЈЕ" Фидан позвао Кијев да испуни договоре постигнуте у Анкориџу
ТУРСКИ министар спољних послова Хакан Фидан позвао је Кијев да испуни договоре постигнуте у Анкориџу.
11. 07. 2026. у 21:00
Коментари (0)