ПОЧЕЛИ ПРОТЕСТИ У АВГАНИСТАНУ: Народ изашао на улице, талибани пуцали на њих, има мртвих и рањених (ВИДЕО)
У Авганистану су почели протести против талибанске владавине.

Фото: Твитер/Принтскрин
На друштвеним мрежама су се појавили снимци из Џалалбада на којима се могу видети Авганистанаци који носе заставе , а разлог за излазак на улице је замена националне заставе Авганистана исламском.
Како се наводи, талибани су отворили ватру на демонстранте и има мртвих и рањених.
Подсетимо, након одласка америчких трупа из Авганистана, талибани су започели офанзиву и за кратко време преузели власт у целој земљи. Градови су се предавали готово без борбе, а талибани су у Кабул ушли у недељу.
Од тада траје агонија цивила који на сваки начин покушавају да побегну из Авганистана, док се амбасаде затаварају и дипломате се евакуишу.
Препоручујемо


БАЈДЕН ЈЕ ПОНИЗИО АМЕРИКУ КАО НИКО ДО САДА. Трамп бесан - "Ово је горе него у Сајгону"
18. 08. 2021. у 07:58

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (1)