ДАЈАНА ЈЕ ЖАЛИЛА ШТО НИЈЕ РОДИЛА ДЕВОЈЧИЦУ: Краљевски стручњаци не престају да шокирају детаљима из приватног живота покојне принцезе

ПОКОЈНА принцеза од Велса била би дивна бака новорођеној ћерки Харија и Меган Маркл јер је одувек хтела девојчицу, наводе краљевски стручњаци.

ДАЈАНА ЈЕ ЖАЛИЛА ШТО НИЈЕ РОДИЛА ДЕВОЈЧИЦУ: Краљевски стручњаци не престају да шокирају детаљима из приватног живота покојне принцезе

FOTO: EPA/Depositphotos

Подсећамо, у недељу, шестог јуна, брачни пар је најавио долазак на свет друге бебе, јер поред мале Лилибет, имају и двогодишњег сина Арчија.

У изјави након рођења, Хари и Меган су рекли да су одабрали њено име у част краљици, и у част његове покојне мајке - принцезе Дајане.

- Лили је добила име по својој прабаки, Њеном Величанству - Краљици, чији је породични надимак Лилибет. Њено средње име, Дајана, изабрано је у част њене вољене покојне баке, принцезе од Велса - навели су Меган и Хари у саопштењу.

Хари и Меган су се повукли као старији чланови краљевске породице у марту 2020. године и од тада су се настанили у Санта Барбари у Калифорнији, где се очекује да ће одгајати своју децу.

- И краљица и принцеза Дајана су обожаване у Америци, али је Дајана посебно добро прихваћена. Верујем да ће име које принцеза носи само да јој иде у корист - изјавио је краљевски стручњак.

У изјави која је најавила Лилино рођење, Хари и Меган су додали: - Она је више него што смо могли замислити, остајемо захвални на љубави и молитвама које смо осетили широм света, наводи Independent.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

МЕСИ И ДРУЖИНА НА ТЕШКОМ ИСПИТУ: Швајцарци желе да сруше светског шампиона и испишу историју!