ЈЕЗИВ СНИМАК УРАГАНА: Америка на ногама - Очекује се да снажна Ида удари за неколико сати (ФОТО/ВИДЕО)
УРАГАН Ида приближава се Луизијани, коју би требало да погоди крајем данашњег дана снагом "великог и крајње опасног урагана".
Фото: Твитер принтскрин/NOAASatellites
Амерички Национални центар за праћење урагана објавио је да је ураган ојачао на категорију 4 (од максималних 5). Ветрови дувају брзином 209 километара на сат.
Ураган Ида требало би да дође до обале у року од пар сати, јављају амерички медији.
Америчка агенција за океане и атмосферу (НОАА) објавила је сателитски снимак средишта урагана.
Компаније су смањиле производњу "офшор" нафте за 91 одсто, а рафинерије у Луизијани раде смањеним интензитетом.
Регионална цена нафте порасла је због очекиване смањене производње и повећане потражње услед евакуација.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
БАЈДЕН АЛАРМИРАО НАЦИЈУ: Биће нових напада у наредних 24 до 36 сати!
28. 08. 2021. у 21:05 >> 21:10
ОСТАЛО ЈЕ ЈОШ САМО ТРИ ДАНА: САД почеле повлачење са аеродрома у Кабулу
28. 08. 2021. у 18:06
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (0)